This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
England

Spain

Colombia

Greece

Netherlands

Belgium

Mexico

Turkey

World

Argentina

Qatar

United Arab Emirates

Saudi Arabia

Algeria

El Salvador

Costa Rica

Bolivia

India

Chile

France

Australia

+5 blocked competitions
Italy

Brazil


C Hour Home   Away  
15:00 Wolverhampton vs Liverpool
15:00 Leonesa vs Atlético
19:00 Atlanta United vs New York
13:00 Ebro vs Leganés
13:00 Mirandés vs Celta de Vigo
15:00 Badajoz vs Eibar
15:00 Vallecano vs Betis
14:45 Tranmere vs Watford
19:45 Tolima vs Medellín
10:15 Asteras vs Panionios
12:00 Lamia vs PAOK
12:30 Aris vs Xanthi
14:30 Ferroviária vs Mirassol
17:00 Ponte Preta vs Santo André
17:15 Santos vs Bragantino
19:30 Corinthians vs Botafogo SP
14:00 Resende vs Bangu
18:00 Fluminense vs Portuguesa
12:30 IJsselmeervoge vs Go Ahead
14:45 NAC vs PSV
14:45 Antwerp vs Kortrijk
21:30 Leones vs Zacatepec
06:00 Yeni Malatya 0-1 Sivas
09:00 Denizli vs Trabzon
12:30 Galatasaray vs Rize
02:30 Lok Plovdiv vs Kaisar
04:30 Adelaide City 2-0 Cumberland Utd
05:00 Viktoria Plzeň vs Žižkov
05:00 Osijek vs Hermannstadt
07:00 Regensburg vs BW Linz
07:00 Neftekhimik vs Chayka
07:30 Iaşi vs Mladost Lučani
08:00 Viktoria Plzeň vs Sokolov
08:00 Vysočina vs Podbrezová
08:00 Cherno More vs Energiya
08:00 Lviv vs Minai
09:00 Zagłębie vs CS U Craiova
09:00 Dynamo Kyiv vs Vardar
09:00 Arsenal vs Sepsi
10:00 Osijek vs Lokomotiv M
10:00 Gaz Metan vs Shonan
10:00 Sūduva vs Metta/LU
12:30 Lübeck vs Hamburg
13:00 Burghausen vs Ried
19:00 Chojniczanka vs Unia Janikowo
19:00 Lechia vs Beroe
19:00 Illichivets' vs Dinamo Brest
19:00 Dnipro-1 vs Bačka Topola
19:00 Viitorul vs Ballkani
19:00 Viitorul vs Jagiellonia
19:00 Oleksandria vs Makedonija GjP
19:00 Zemplín vs İnter Bakı
19:00 Desna vs Neftçi
19:00 Botev Vratsa vs Napredak
19:00 Avangard K vs FC Ulaanbaatar
20:00 Boys vs Peñarol
21:00 CA Manucci vs Cristal
21:00 Vegalta vs V-Varen