Competition
Super Liga 2021/2022
Slovakia
Games
Fri | 23.Jul.2021 - 19:00 | Trenčín | 4-0 | Zlaté Moravce | Gam1 | 1 | |||
Sat | 24.Jul.2021 - 17:00 | Liptovský Mikuláš | 1-4 | Slovan Bratislava | Gam1 | ||||
Sat | 24.Jul.2021 - 17:00 | Ružomberok | 0-0 | Senica | Gam1 | 1 | |||
Sun | 25.Jul.2021 - 16:00 | Zemplín Michalovce | 4-1 | Dunajská Streda | Gam1 | ||||
Sun | 25.Jul.2021 - 17:00 | Žilina | 3-0 | Sereď | Gam1 | 2 | |||
Sun | 25.Jul.2021 - 19:00 | Spartak Trnava | 2-0 | Pohronie | Gam1 | 1 | |||
Fri | 30.Jul.2021 - 19:00 | Sereď | 2-3 | Ružomberok | Gam2 | ||||
Sat | 31.Jul.2021 - 17:00 | Pohronie | 2-0 | Zemplín Michalovce | Gam2 | ||||
Sat | 31.Jul.2021 - 19:00 | Slovan Bratislava | 2-0 | Trenčín | Gam2 | 1 | |||
Sun | 01.Aug.2021 - 17:00 | DAC | 3-1 | Liptovský Mikuláš | Gam2 | ||||
Sun | 01.Aug.2021 - 17:00 | Zlaté Moravce | 0-1 | Žilina | Gam2 | 4 | |||
Sun | 01.Aug.2021 - 17:00 | Senica | 2-1 | Spartak Trnava | Gam2 | 1 | |||
Fri | 06.Aug.2021 - 19:00 | Zlaté Moravce | 1-1 | Senica | Gam3 | 3 | |||
Sat | 07.Aug.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 1-2 | Trenčín | Gam3 | ||||
Sun | 08.Aug.2021 - 17:00 | Žilina | 3-1 | Pohronie | Gam3 | 2 | |||
Sun | 08.Aug.2021 - 19:00 | Sereď | 1-0 | DAC | Gam3 | 1 | |||
Mon | 09.Aug.2021 - 17:00 | Spartak Trnava | 4-0 | Liptovský Mikuláš | Gam3 | 4 | |||
Fri | 13.Aug.2021 - 19:00 | Trenčín | 1-1 | Ružomberok | Gam4 | 5 | |||
Sat | 14.Aug.2021 - 17:00 | Slovan Bratislava | 3-1 | Zemplín Michalovce | Gam4 | ||||
Sat | 14.Aug.2021 - 17:00 | Senica | 1-1 | Dunajská Streda | Gam4 | 1 | |||
Sat | 14.Aug.2021 - 17:00 | Pohronie | 1-1 | Sereď | Gam4 | 1 | |||
Sun | 15.Aug.2021 - 17:00 | Spartak Trnava | 2-0 | Zlaté Moravce | Gam4 | 1 | |||
Sun | 15.Aug.2021 - 19:00 | Liptovský Mikuláš | 2-1 | Žilina | Gam4 | ||||
Fri | 20.Aug.2021 - 19:00 | Zlaté Moravce | 1-0 | Pohronie | Gam5 | 2 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 17:00 | Ružomberok | 0-0 | Spartak Trnava | Gam5 | 1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 2-1 | Liptovský Mikuláš | Gam5 | ||||
Sun | 22.Aug.2021 - 17:00 | Žilina | 3-0 | Senica | Gam5 | ||||
Sun | 22.Aug.2021 - 17:00 | Sereď | 0-1 | Slovan Bratislava | Gam5 | 1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 19:00 | DAC | 1-1 | Trenčín | Gam5 | 5 | |||
Fri | 27.Aug.2021 - 19:00 | Pohronie | 0-3 | DAC | Gam6 | ||||
Sat | 28.Aug.2021 - 17:00 | Ružomberok | 0-0 | Zemplín Michalovce | Gam6 | 1 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 17:00 | Trenčín | 0-0 | Sereď | Gam6 | 2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 17:00 | Liptovský Mikuláš | 1-2 | Senica | Gam6 | 3 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 17:00 | Slovan Bratislava | 4-1 | Zlaté Moravce | Gam6 | 2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 19:00 | Spartak Trnava | 1-1 | Žilina | Gam6 | 1 | |||
Fri | 10.Sep.2021 - 16:00 | Zlaté Moravce | 2-2 | Ružomberok | Gam7 | 3 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | Žilina | 1-3 | Trenčín | Gam7 | 3 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 1-2 | Spartak Trnava | Gam7 | ||||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | Senica | 1-0 | Pohronie | Gam7 | ||||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | Sereď | 2-0 | Liptovský Mikuláš | Gam7 | 1 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 16:00 | Dunajská Streda | 1-1 | Slovan Bratislava | Gam7 | ||||
Fri | 17.Sep.2021 - 16:00 | Spartak Trnava | 2-0 | Sereď | Gam8 | 6 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 17:00 | Trenčín | 3-3 | Senica | Gam8 | 1 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 17:00 | Liptovský Mikuláš | 5-1 | Pohronie | Gam8 | ||||
Sat | 18.Sep.2021 - 17:00 | Ružomberok | 1-2 | Dunajská Streda | Gam8 | ||||
Sat | 18.Sep.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 2-1 | Zlaté Moravce | Gam8 | ||||
Sun | 19.Sep.2021 - 16:00 | Slovan Bratislava | 2-2 | Žilina | Gam8 | 3 | |||
Wed | 22.Sep.2021 - 17:00 | Ružomberok | 1-0 | Slovan Bratislava | Gam3 | ||||
Fri | 24.Sep.2021 - 16:00 | Pohronie | 2-2 | Trenčín | Gam9 | 1 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | Sereď | 0-1 | Zemplín Michalovce | Gam9 | 2 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | Zlaté Moravce | 2-2 | Liptovský Mikuláš | Gam9 | 2 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | Senica | 0-3 | Slovan Bratislava | Gam9 | 1 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | Žilina | 0-2 | Ružomberok | Gam9 | 2 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 16:00 | Dunajská Streda | 0-3 | Spartak Trnava | Gam9 | ||||
Fri | 01.Oct.2021 - 16:00 | DAC | 4-2 | Zlaté Moravce | Gam10 | 8 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 17:00 | Ružomberok | 4-1 | Liptovský Mikuláš | Gam10 | ||||
Sat | 02.Oct.2021 - 17:00 | Sereď | 2-1 | Senica | Gam10 | ||||
Sat | 02.Oct.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 1-0 | Žilina | Gam10 | 1 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 14:00 | Slovan Bratislava | 5-1 | Pohronie | Gam10 | 1 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 16:00 | Trenčín | 0-1 | Spartak Trnava | Gam10 | 2 | |||
Fri | 15.Oct.2021 - 16:00 | Liptovský Mikuláš | 2-1 | Trenčín | Gam11 | 2 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 15:00 | Žilina | 0-2 | Dunajská Streda | Gam11 | ||||
Sat | 16.Oct.2021 - 17:00 | Senica | 1-1 | Zemplín Michalovce | Gam11 | ||||
Sat | 16.Oct.2021 - 17:00 | Pohronie | 2-2 | Ružomberok | Gam11 | 1 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 17:00 | Zlaté Moravce | 2-2 | Sereď | Gam11 | ||||
Sun | 17.Oct.2021 - 16:00 | Spartak Trnava | 0-3 | Slovan Bratislava | Gam11 | 1 | |||
Fri | 22.Oct.2021 - 16:00 | Sereď | 1-1 | Žilina | Gam12 | ||||
Sat | 23.Oct.2021 - 17:00 | Senica | 0-2 | Ružomberok | Gam12 | ||||
Sat | 23.Oct.2021 - 17:00 | Pohronie | 0-2 | Spartak Trnava | Gam12 | 1 | |||
Sat | 23.Oct.2021 - 17:00 | Zlaté Moravce | 0-1 | Trenčín | Gam12 | 3 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 14:00 | Slovan Bratislava | 4-0 | Liptovský Mikuláš | Gam12 | ||||
Sun | 24.Oct.2021 - 16:00 | DAC | 1-0 | Zemplín Michalovce | Gam12 | ||||
Fri | 29.Oct.2021 - 16:00 | Spartak Trnava | 2-1 | Senica | Gam13 | 4 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 0-2 | Pohronie | Gam13 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | Ružomberok | 3-1 | Sereď | Gam13 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | Žilina | 4-1 | Zlaté Moravce | Gam13 | 4 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | Liptovský Mikuláš | 1-0 | DAC | Gam13 | ||||
Sun | 31.Oct.2021 - 16:00 | Trenčín | 2-3 | Slovan Bratislava | Gam13 | ||||
Fri | 05.Nov.2021 - 16:00 | Trenčín | 4-2 | Zemplín Michalovce | Gam14 | 4 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 14:00 | DAC | 1-3 | Sereď | Gam14 | ||||
Sat | 06.Nov.2021 - 14:00 | Senica | 1-2 | Zlaté Moravce | Gam14 | ||||
Sat | 06.Nov.2021 - 14:00 | Pohronie | 1-2 | Žilina | Gam14 | 1 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 14:00 | Slovan Bratislava | 1-0 | Ružomberok | Gam14 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 16:00 | Liptovský Mikuláš | 0-2 | Spartak Trnava | Gam14 | ||||
Fri | 19.Nov.2021 - 16:00 | Ružomberok | 3-0 | Trenčín | Gam15 | 1 | |||
Sat | 20.Nov.2021 - 14:00 | Žilina | 2-2 | Liptovský Mikuláš | Gam15 | ||||
Sat | 20.Nov.2021 - 14:00 | Sereď | 3-1 | Pohronie | Gam15 | ||||
Sat | 20.Nov.2021 - 14:00 | Zlaté Moravce | 0-0 | Spartak Trnava | Gam15 | 2 | |||
Sat | 20.Nov.2021 - 14:00 | DAC | 1-0 | Senica | Gam15 | ||||
Sun | 21.Nov.2021 - 16:00 | Zemplín Michalovce | 1-2 | Slovan Bratislava | Gam15 | 2 | |||
Sat | 27.Nov.2021 - 14:00 | Liptovský Mikuláš | 0-1 | Zemplín Michalovce | Gam16 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 14:00 | Trenčín | 0-1 | DAC | Gam16 | 1 | |||
Sat | 27.Nov.2021 - 14:00 | Pohronie | 0-2 | Zlaté Moravce | Gam16 | 1 | |||
Sun | 28.Nov.2021 - 16:00 | Spartak Trnava | 0-3 | Ružomberok | Gam16 | ||||
Mon | 29.Nov.2021 - 17:00 | Slovan Bratislava | 2-0 | Sereď | Gam16 | 9 | |||
Tue | 30.Nov.2021 - 14:00 | Senica | 2-2 | Žilina | Gam16 | 3 | |||
Fri | 03.Dec.2021 - 16:00 | Zlaté Moravce | 1-2 | Slovan Bratislava | Gam17 | 7 | |||
Sat | 04.Dec.2021 - 14:00 | Senica | 1-0 | Liptovský Mikuláš | Gam17 | 1 | |||
Sat | 04.Dec.2021 - 14:00 | Sereď | 4-2 | Trenčín | Gam17 | 1 | |||
Sat | 04.Dec.2021 - 14:00 | DAC | 2-0 | Pohronie | Gam17 | 1 | |||
Sat | 04.Dec.2021 - 14:00 | Zemplín Michalovce | 0-3 | Ružomberok | Gam17 | 1 | |||
Sun | 05.Dec.2021 - 16:00 | Žilina | 0-1 | Spartak Trnava | Gam17 | 1 | |||
Fri | 10.Dec.2021 - 16:00 | Spartak Trnava | 2-0 | Zemplín Michalovce | Gam18 | 3 | |||
Sat | 11.Dec.2021 - 14:00 | Trenčín | 1-3 | Žilina | Gam18 | ||||
Sat | 11.Dec.2021 - 14:00 | Liptovský Mikuláš | 1-1 | Sereď | Gam18 | 2 | |||
Sat | 11.Dec.2021 - 14:00 | Ružomberok | 1-1 | Zlaté Moravce | Gam18 | 2 | |||
Sat | 11.Dec.2021 - 14:00 | Pohronie | 0-1 | Senica | Gam18 | 2 | |||
Sun | 12.Dec.2021 - 16:00 | Slovan Bratislava | 0-0 | DAC | Gam18 | 1 | |||
Fri | 17.Dec.2021 - 16:00 | DAC | 0-0 | Ružomberok | Gam19 | 2 | |||
Sat | 18.Dec.2021 - 14:00 | Senica | 1-0 | Trenčín | Gam19 | ||||
Sat | 18.Dec.2021 - 14:00 | Sereď | 0-1 | Spartak Trnava | Gam19 | ||||
Sat | 18.Dec.2021 - 14:00 | Pohronie | 2-2 | Liptovský Mikuláš | Gam19 | ||||
Sat | 18.Dec.2021 - 14:00 | Zlaté Moravce | 0-1 | Zemplín Michalovce | Gam19 | ||||
Sun | 19.Dec.2021 - 16:00 | Žilina | 1-1 | Slovan Bratislava | Gam19 | 3 | |||
Fri | 11.Feb.2022 - 16:00 | Zemplín Michalovce | 0-1 | Sereď | Gam20 | 3 | |||
Sat | 12.Feb.2022 - 14:00 | Slovan Bratislava | 5-0 | Senica | Gam20 | ||||
Sat | 12.Feb.2022 - 14:00 | Liptovský Mikuláš | 0-0 | Zlaté Moravce | Gam20 | 3 | |||
Sat | 12.Feb.2022 - 14:00 | Trenčín | 3-0 | Pohronie | Gam20 | ||||
Sun | 13.Feb.2022 - 16:00 | Spartak Trnava | 1-1 | DAC | Gam20 | 1 | |||
Mon | 14.Feb.2022 - 14:00 | Ružomberok | 5-1 | Žilina | Gam20 | 11 | |||
Fri | 18.Feb.2022 - 16:00 | Zlaté Moravce | 2-0 | DAC | Gam21 | 4 | |||
Sat | 19.Feb.2022 - 14:00 | Spartak Trnava | 0-0 | Trenčín | Gam21 | 1 | |||
Sat | 19.Feb.2022 - 14:00 | Liptovský Mikuláš | 3-2 | Ružomberok | Gam21 | 1 | |||
Sat | 19.Feb.2022 - 14:00 | Žilina | 2-1 | Zemplín Michalovce | Gam21 | ||||
Sat | 19.Feb.2022 - 14:00 | Pohronie | 3-4 | Slovan Bratislava | Gam21 | 1 | |||
Sun | 20.Feb.2022 - 16:00 | Senica | 1-2 | Sereď | Gam21 | ||||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | DAC | 3-1 | Žilina | Gam22 | 1 | |||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Ružomberok | 1-0 | Pohronie | Gam22 | 1 | |||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Zemplín Michalovce | 0-1 | Senica | Gam22 | ||||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Slovan Bratislava | 0-0 | Spartak Trnava | Gam22 | ||||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Trenčín | 2-2 | Liptovský Mikuláš | Gam22 | ||||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Sereď | 2-1 | Zlaté Moravce | Gam22 | 1 | |||
Fri | 04.Mar.2022 - 16:00 | Ružomberok | 4-1 | DAC | Gam1 | 2 | |||
Sat | 05.Mar.2022 - 14:00 | Liptovský Mikuláš | 2-1 | Senica | Gam1 | 1 | |||
Sat | 05.Mar.2022 - 14:00 | Zemplín Michalovce | 1-0 | Trenčín | Gam1 | ||||
Sat | 05.Mar.2022 - 14:00 | Pohronie | 0-1 | Zlaté Moravce | Gam1 | ||||
Sat | 05.Mar.2022 - 14:00 | Spartak Trnava | 0-1 | Sereď | Gam1 | ||||
Sun | 06.Mar.2022 - 16:00 | Žilina | 2-3 | Slovan Bratislava | Gam1 | 3 | |||
Fri | 11.Mar.2022 - 16:00 | Trenčín | 2-0 | Pohronie | Gam2 | 2 | |||
Sat | 12.Mar.2022 - 14:00 | Zlaté Moravce | 0-1 | Liptovský Mikuláš | Gam2 | ||||
Sat | 12.Mar.2022 - 14:00 | Slovan Bratislava | 1-1 | Ružomberok | Gam2 | ||||
Sat | 12.Mar.2022 - 14:00 | Sereď | 1-1 | Žilina | Gam2 | ||||
Sat | 12.Mar.2022 - 14:00 | Senica | 2-1 | Zemplín Michalovce | Gam2 | ||||
Sun | 13.Mar.2022 - 16:00 | DAC | 1-1 | Spartak Trnava | Gam2 | ||||
Sat | 19.Mar.2022 - 12:00 | Žilina | 2-2 | DAC | Gam3 | 2 | |||
Sat | 19.Mar.2022 - 14:00 | Zemplín Michalovce | 1-0 | Zlaté Moravce | Gam3 | ||||
Sat | 19.Mar.2022 - 14:00 | Trenčín | 4-1 | Senica | Gam3 | ||||
Sat | 19.Mar.2022 - 14:00 | Pohronie | 1-1 | Liptovský Mikuláš | Gam3 | ||||
Sat | 19.Mar.2022 - 14:00 | Slovan Bratislava | 5-1 | Sereď | Gam3 | 2 | |||
Sun | 20.Mar.2022 - 16:00 | Ružomberok | 0-0 | Spartak Trnava | Gam3 | 1 | |||
Fri | 01.Apr.2022 - 16:00 | Žilina | 0-2 | Ružomberok | Gam4 | 5 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 15:00 | Liptovský Mikuláš | 0-3 | Trenčín | Gam4 | 1 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 1-0 | Pohronie | Gam4 | ||||
Sat | 02.Apr.2022 - 17:00 | DAC | 0-0 | Sereď | Gam4 | ||||
Sat | 02.Apr.2022 - 17:00 | Zlaté Moravce | 3-2 | Senica | Gam4 | ||||
Sun | 03.Apr.2022 - 16:00 | Spartak Trnava | 0-1 | Slovan Bratislava | Gam4 | 3 | |||
Fri | 08.Apr.2022 - 16:00 | Liptovský Mikuláš | 3-1 | Zemplín Michalovce | Gam5 | ||||
Sat | 09.Apr.2022 - 17:00 | Senica | 2-1 | Pohronie | Gam5 | ||||
Sat | 09.Apr.2022 - 17:00 | Spartak Trnava | 1-0 | Žilina | Gam5 | ||||
Sun | 10.Apr.2022 - 16:00 | Slovan Bratislava | 3-1 | Dunajská Streda | Gam5 | 1 | |||
Sun | 10.Apr.2022 - 17:00 | Sereď | 1-3 | Ružomberok | Gam5 | ||||
Fri | 15.Apr.2022 - 16:00 | Ružomberok | 0-0 | Slovan Bratislava | Gam6 | 1 | |||
Sat | 16.Apr.2022 - 17:00 | DAC | 2-0 | Žilina | Gam6 | ||||
Sat | 16.Apr.2022 - 17:00 | Pohronie | 1-1 | Trenčín | Gam6 | ||||
Sat | 16.Apr.2022 - 17:00 | Senica | 0-3 | Liptovský Mikuláš | Gam6 | ||||
Sun | 17.Apr.2022 - 16:00 | Sereď | 0-2 | Spartak Trnava | Gam6 | ||||
Mon | 18.Apr.2022 - 13:00 | Zlaté Moravce | 1-1 | Zemplín Michalovce | Gam6 | ||||
Sat | 23.Apr.2022 - 17:00 | Zlaté Moravce | 0-2 | Trenčín | Gam7 | ||||
Sat | 23.Apr.2022 - 17:00 | Zemplín Michalovce | 1-0 | Senica | Gam7 | ||||
Sat | 23.Apr.2022 - 17:00 | Liptovský Mikuláš | 1-0 | Pohronie | Gam7 | ||||
Sat | 23.Apr.2022 - 17:00 | Žilina | 1-1 | Sereď | Gam7 | ||||
Sun | 24.Apr.2022 - 16:00 | Spartak Trnava | 0-0 | Ružomberok | Gam7 | ||||
Sun | 24.Apr.2022 - 18:30 | DAC | 2-0 | Slovan Bratislava | Gam7 | ||||
Tue | 26.Apr.2022 - 17:00 | Trenčín | 4-3 | Zlaté Moravce | Gam5 | 2 | |||
Sat | 30.Apr.2022 - 17:00 | Trenčín | 5-2 | Liptovský Mikuláš | Gam8 | 1 | |||
Sat | 30.Apr.2022 - 17:00 | Senica | 0-0 | Zlaté Moravce | Gam8 | ||||
Sat | 30.Apr.2022 - 17:00 | Sereď | 0-0 | DAC | Gam8 | 1 | |||
Sat | 30.Apr.2022 - 17:00 | Pohronie | 1-2 | Zemplín Michalovce | Gam8 | ||||
Sun | 01.May.2022 - 19:00 | Slovan Bratislava | 1-0 | Spartak Trnava | Gam8 | ||||
Wed | 04.May.2022 - 16:00 | Ružomberok | 3-0 | Žilina | Gam8 | ||||
Fri | 13.May.2022 - 19:00 | Zemplín Michalovce | 1-2 | Liptovský Mikuláš | Gam9 | ||||
Sat | 14.May.2022 - 16:00 | Sereď | 0-3 | Slovan Bratislava | Gam9 | 2 | |||
Sat | 14.May.2022 - 16:00 | Zlaté Moravce | 1-3 | Pohronie | Gam9 | ||||
Sat | 14.May.2022 - 16:00 | Senica | 0-3 | Trenčín | Gam9 | ||||
Sat | 14.May.2022 - 16:00 | Žilina | 1-2 | Spartak Trnava | Gam9 | ||||
Sun | 15.May.2022 - 19:00 | DAC | 2-3 | Ružomberok | Gam9 | ||||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Liptovský Mikuláš | 0-2 | Zlaté Moravce | Gam10 | ||||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Ružomberok | 3-1 | Sereď | Gam10 | ||||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Pohronie | 1-0 | Senica | Gam10 | ||||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Spartak Trnava | 1-0 | Dunajská Streda | Gam10 | ||||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Slovan Bratislava | 2-2 | Žilina | Gam10 | 1 | |||
Sat | 21.May.2022 - 16:00 | Trenčín | 2-2 | Zemplín Michalovce | Gam10 | 1 | |||
Conference League Play-offs - Semi-finals | |||||||||
Tue | 24.May.2022 - 17:00 | Žilina | 0-2 | Trenčín | 4 | ||||
Tue | 24.May.2022 - 18:30 | Dunajská Streda | 4-2 | Liptovský Mikuláš | 2 | ||||
Conference League Play-offs - Final | |||||||||
Fri | 27.May.2022 - 19:00 | DAC | 2-1 | Trenčín | 6 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Super Liga - 2021/2022
- 100% 195 / 195 Games
- Home team wins 42.56%
- Draws 25.64%
- Away team wins 31.79%
- Over 1.5 72.31%
- Over 2.5 49.23%
- Over 3.5 28.72%
- Goals 513
- Goals /match 2.63
- Goals /match home 1.46
- Goals /match away 1.17
- Both teams score 49.74%
- Goals after 80' 16.57%
No tv schedule yet for US
(change)