Competition
Premier League 2021/2022
Russia
Games
Fri | 23.Jul.2021 - 18:00 | Rostov | 0-2 | Dinamo Moskva | Gam1 | 41 | ||
Sat | 24.Jul.2021 - 15:30 | Khimki | 1-3 | Zenit | Gam1 | 30 | ||
Sat | 24.Jul.2021 - 18:00 | Lokomotiv Moskva | 3-1 | Arsenal Tula | Gam1 | 18 | ||
Sat | 24.Jul.2021 - 18:00 | Rubin Kazan' | 1-0 | Spartak Moskva | Gam1 | 19 | ||
Sun | 25.Jul.2021 - 15:30 | Ural | 0-3 | Krasnodar | Gam1 | 13 | ||
Sun | 25.Jul.2021 - 17:00 | Krylya Sovetov | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam1 | 3 | ||
Sun | 25.Jul.2021 - 18:00 | CSKA Moskva | 1-0 | Ufa | Gam1 | 30 | ||
Mon | 26.Jul.2021 - 17:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-0 | Sochi | Gam1 | 25 | ||
Fri | 30.Jul.2021 - 17:00 | Krylya Sovetov | 0-1 | Spartak Moskva | Gam2 | 40 | ||
Fri | 30.Jul.2021 - 17:00 | Arsenal Tula | 0-3 | Rubin Kazan' | Gam2 | 28 | ||
Sat | 31.Jul.2021 - 15:30 | Ufa | 2-3 | Dinamo Moskva | Gam2 | 16 | ||
Sat | 31.Jul.2021 - 18:00 | CSKA Moskva | 1-2 | Lokomotiv Moskva | Gam2 | 18 | ||
Sun | 01.Aug.2021 - 15:30 | Ural | 1-1 | FK Nizjni Novgorod | Gam2 | 22 | ||
Sun | 01.Aug.2021 - 18:00 | Krasnodar | 0-1 | Khimki | Gam2 | 22 | ||
Sun | 01.Aug.2021 - 18:00 | Rostov | 2-4 | Zenit | Gam2 | 44 | ||
Mon | 02.Aug.2021 - 18:00 | Akhmat Grozny | 1-2 | Sochi | Gam2 | 24 | ||
Fri | 06.Aug.2021 - 15:00 | Ufa | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam3 | 36 | ||
Sat | 07.Aug.2021 - 15:00 | Zenit | 3-2 | Krasnodar | Gam3 | 29 | ||
Sat | 07.Aug.2021 - 15:30 | Arsenal Tula | 2-1 | Krylya Sovetov | Gam3 | |||
Sat | 07.Aug.2021 - 18:00 | Spartak Moskva | 1-2 | FK Nizjni Novgorod | Gam3 | 18 | ||
Sun | 08.Aug.2021 - 15:30 | Khimki | 1-1 | Rostov | Gam3 | 12 | ||
Sun | 08.Aug.2021 - 18:00 | Rubin Kazan' | 2-1 | Akhmat Grozny | Gam3 | 11 | ||
Sun | 08.Aug.2021 - 18:00 | Dinamo Moskva | 2-1 | CSKA Moskva | Gam3 | 25 | ||
Mon | 09.Aug.2021 - 17:00 | Sochi | 2-0 | Ural | Gam3 | 29 | ||
Sat | 14.Aug.2021 - 15:30 | FK Nizjni Novgorod | 1-2 | Ufa | Gam4 | 8 | ||
Sat | 14.Aug.2021 - 15:30 | Spartak Moskva | 1-0 | Ural | Gam4 | 9 | ||
Sat | 14.Aug.2021 - 18:00 | Rostov | 1-3 | CSKA Moskva | Gam4 | 14 | ||
Sat | 14.Aug.2021 - 18:00 | Akhmat Grozny | 2-1 | Dinamo Moskva | Gam4 | 12 | ||
Sun | 15.Aug.2021 - 15:30 | Lokomotiv Moskva | 1-1 | Zenit | Gam4 | 16 | ||
Sun | 15.Aug.2021 - 18:00 | Krasnodar | 3-2 | Arsenal Tula | Gam4 | 10 | ||
Sun | 15.Aug.2021 - 18:00 | Rubin Kazan' | 1-1 | Krylya Sovetov | Gam4 | 16 | ||
Mon | 16.Aug.2021 - 17:00 | Sochi | 3-0 | Khimki | Gam4 | 24 | ||
Sat | 21.Aug.2021 - 14:00 | Arsenal Tula | 1-1 | Spartak Moskva | Gam5 | 1 | ||
Sat | 21.Aug.2021 - 14:00 | CSKA Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam5 | 15 | ||
Sat | 21.Aug.2021 - 16:00 | Ural | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam5 | 1 | ||
Sat | 21.Aug.2021 - 16:00 | Ufa | 1-1 | Zenit | Gam5 | 25 | ||
Sat | 21.Aug.2021 - 18:00 | Krylya Sovetov | 1-0 | Sochi | Gam5 | 2 | ||
Sun | 22.Aug.2021 - 14:00 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Krasnodar | Gam5 | 7 | ||
Sun | 22.Aug.2021 - 16:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-2 | Rostov | Gam5 | 4 | ||
Sun | 22.Aug.2021 - 18:00 | Khimki | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam5 | 3 | ||
Thu | 26.Aug.2021 - 14:30 | Ufa | 1-2 | Krylya Sovetov | Gam6 | 29 | ||
Thu | 26.Aug.2021 - 16:30 | Spartak Moskva | 1-2 | Sochi | Gam6 | 33 | ||
Thu | 26.Aug.2021 - 18:30 | Akhmat Grozny | 2-1 | Arsenal Tula | Gam6 | 8 | ||
Thu | 26.Aug.2021 - 18:45 | Zenit | 1-0 | CSKA Moskva | Gam6 | 40 | ||
Fri | 27.Aug.2021 - 14:30 | Ural | 1-1 | Rostov | Gam6 | 17 | ||
Fri | 27.Aug.2021 - 16:30 | Khimki | 1-1 | FK Nizjni Novgorod | Gam6 | 19 | ||
Fri | 27.Aug.2021 - 17:00 | Dinamo Moskva | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam6 | 17 | ||
Fri | 27.Aug.2021 - 18:30 | Krasnodar | 2-0 | Rubin Kazan' | Gam6 | 21 | ||
Sat | 11.Sep.2021 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | Krylya Sovetov | Gam7 | 14 | ||
Sat | 11.Sep.2021 - 14:30 | Zenit | 3-1 | Akhmat Grozny | Gam7 | 34 | ||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | Spartak Moskva | 3-1 | Khimki | Gam7 | 4 | ||
Sun | 12.Sep.2021 - 12:00 | Arsenal Tula | 2-2 | CSKA Moskva | Gam7 | 2 | ||
Sun | 12.Sep.2021 - 14:30 | Sochi | 3-1 | Ufa | Gam7 | 5 | ||
Sun | 12.Sep.2021 - 17:00 | Dinamo Moskva | 1-2 | FK Nizjni Novgorod | Gam7 | 4 | ||
Mon | 13.Sep.2021 - 16:30 | Rubin Kazan' | 4-0 | Ural | Gam7 | 35 | ||
Mon | 13.Sep.2021 - 17:30 | Rostov | 1-1 | Krasnodar | Gam7 | 31 | ||
Sat | 18.Sep.2021 - 12:00 | Ufa | 3-2 | Khimki | Gam8 | 2 | ||
Sat | 18.Sep.2021 - 14:30 | Krylya Sovetov | 4-2 | Rostov | Gam8 | 5 | ||
Sat | 18.Sep.2021 - 17:00 | Akhmat Grozny | 0-2 | Krasnodar | Gam8 | 7 | ||
Sun | 19.Sep.2021 - 14:30 | FK Nizjni Novgorod | 2-3 | Arsenal Tula | Gam8 | 6 | ||
Sun | 19.Sep.2021 - 17:00 | Sochi | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam8 | 1 | ||
Mon | 20.Sep.2021 - 14:30 | Ural | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam8 | 34 | ||
Mon | 20.Sep.2021 - 16:30 | Rubin Kazan' | 1-3 | Zenit | Gam8 | 44 | ||
Mon | 20.Sep.2021 - 17:30 | CSKA Moskva | 1-0 | Spartak Moskva | Gam8 | 29 | ||
Sat | 25.Sep.2021 - 12:00 | Khimki | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam9 | 9 | ||
Sat | 25.Sep.2021 - 14:30 | Zenit | 2-1 | Krylya Sovetov | Gam9 | 24 | ||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Ufa | Gam9 | 5 | ||
Sun | 26.Sep.2021 - 12:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Rubin Kazan' | Gam9 | 4 | ||
Sun | 26.Sep.2021 - 14:30 | Rostov | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam9 | 1 | ||
Sun | 26.Sep.2021 - 17:00 | Krasnodar | 3-0 | Sochi | Gam9 | 2 | ||
Mon | 27.Sep.2021 - 15:00 | Ural | 2-0 | Arsenal Tula | Gam9 | 15 | ||
Mon | 27.Sep.2021 - 17:00 | FK Nizjni Novgorod | 0-2 | CSKA Moskva | Gam9 | 31 | ||
Sat | 02.Oct.2021 - 12:00 | Rubin Kazan' | 0-1 | FK Nizjni Novgorod | Gam10 | 7 | ||
Sat | 02.Oct.2021 - 14:30 | Dinamo Moskva | 0-1 | Krylya Sovetov | Gam10 | 7 | ||
Sat | 02.Oct.2021 - 17:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Khimki | Gam10 | 4 | ||
Sat | 02.Oct.2021 - 17:00 | CSKA Moskva | 0-0 | Krasnodar | Gam10 | 24 | ||
Sun | 03.Oct.2021 - 12:00 | Ufa | 0-1 | Ural | Gam10 | 15 | ||
Sun | 03.Oct.2021 - 14:30 | Zenit | 1-2 | Sochi | Gam10 | 31 | ||
Sun | 03.Oct.2021 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Rostov | Gam10 | 10 | ||
Sun | 03.Oct.2021 - 17:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Spartak Moskva | Gam10 | 11 | ||
Sat | 16.Oct.2021 - 12:00 | Arsenal Tula | 2-1 | Zenit | Gam11 | 20 | ||
Sat | 16.Oct.2021 - 14:30 | Rubin Kazan' | 2-2 | Lokomotiv Moskva | Gam11 | 4 | ||
Sat | 16.Oct.2021 - 17:00 | Spartak Moskva | 2-2 | Dinamo Moskva | Gam11 | 10 | ||
Sat | 16.Oct.2021 - 17:00 | Sochi | 3-2 | Rostov | Gam11 | 6 | ||
Sun | 17.Oct.2021 - 12:00 | Ural | 0-1 | CSKA Moskva | Gam11 | 17 | ||
Sun | 17.Oct.2021 - 14:30 | Khimki | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam11 | 8 | ||
Sun | 17.Oct.2021 - 14:30 | Krylya Sovetov | 2-0 | FK Nizjni Novgorod | Gam11 | 7 | ||
Sun | 17.Oct.2021 - 17:00 | Krasnodar | 1-1 | Ufa | Gam11 | 14 | ||
Fri | 22.Oct.2021 - 17:00 | Dinamo Moskva | 4-1 | Khimki | Gam12 | 25 | ||
Sat | 23.Oct.2021 - 12:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-4 | Krasnodar | Gam12 | 6 | ||
Sat | 23.Oct.2021 - 14:30 | Rostov | 4-0 | Arsenal Tula | Gam12 | 6 | ||
Sat | 23.Oct.2021 - 17:00 | CSKA Moskva | 3-1 | Krylya Sovetov | Gam12 | 18 | ||
Sun | 24.Oct.2021 - 12:00 | Ufa | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam12 | 5 | ||
Sun | 24.Oct.2021 - 14:30 | Akhmat Grozny | 1-0 | Ural | Gam12 | 5 | ||
Sun | 24.Oct.2021 - 17:00 | Zenit | 7-1 | Spartak Moskva | Gam12 | 21 | ||
Mon | 25.Oct.2021 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Sochi | Gam12 | 28 | ||
Fri | 29.Oct.2021 - 17:00 | Zenit | 4-1 | Dinamo Moskva | Gam13 | 75 | ||
Sat | 30.Oct.2021 - 12:00 | Rubin Kazan' | 1-0 | CSKA Moskva | Gam13 | 15 | ||
Sat | 30.Oct.2021 - 14:30 | Spartak Moskva | 1-1 | Rostov | Gam13 | 5 | ||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | Krasnodar | 0-1 | Krylya Sovetov | Gam13 | 13 | ||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-2 | Lokomotiv Moskva | Gam13 | 4 | ||
Sun | 31.Oct.2021 - 11:00 | Ufa | 1-0 | Akhmat Grozny | Gam13 | 5 | ||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:30 | Arsenal Tula | 1-2 | Sochi | Gam13 | 4 | ||
Sun | 31.Oct.2021 - 16:00 | Khimki | 0-0 | Ural | Gam13 | 6 | ||
Sat | 06.Nov.2021 - 11:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Ufa | Gam14 | 5 | ||
Sat | 06.Nov.2021 - 13:30 | Dinamo Moskva | 1-0 | Krasnodar | Gam14 | 14 | ||
Sat | 06.Nov.2021 - 13:30 | Krylya Sovetov | 3-0 | Khimki | Gam14 | 6 | ||
Sat | 06.Nov.2021 - 16:00 | Sochi | 4-1 | CSKA Moskva | Gam14 | 16 | ||
Sun | 07.Nov.2021 - 11:00 | Ural | 0-0 | Zenit | Gam14 | 21 | ||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:30 | Rostov | 5-1 | Rubin Kazan' | Gam14 | 9 | ||
Sun | 07.Nov.2021 - 16:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam14 | 5 | ||
Sun | 07.Nov.2021 - 16:00 | Akhmat Grozny | 3-1 | FK Nizjni Novgorod | Gam14 | 3 | ||
Fri | 19.Nov.2021 - 16:00 | Zenit | 5-1 | FK Nizjni Novgorod | Gam15 | 43 | ||
Sat | 20.Nov.2021 - 11:00 | Krylya Sovetov | 1-1 | Ural | Gam15 | 7 | ||
Sat | 20.Nov.2021 - 13:30 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam15 | 9 | ||
Sat | 20.Nov.2021 - 16:00 | Krasnodar | 2-1 | Spartak Moskva | Gam15 | 7 | ||
Sun | 21.Nov.2021 - 11:00 | CSKA Moskva | 0-0 | Khimki | Gam15 | 20 | ||
Sun | 21.Nov.2021 - 11:00 | Rostov | 2-2 | Ufa | Gam15 | 10 | ||
Sun | 21.Nov.2021 - 13:30 | Dinamo Moskva | 5-1 | Arsenal Tula | Gam15 | 6 | ||
Sun | 21.Nov.2021 - 16:30 | Sochi | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam15 | 7 | ||
Sat | 27.Nov.2021 - 11:00 | Ural | 1-1 | Sochi | Gam16 | 2 | ||
Sat | 27.Nov.2021 - 13:30 | Akhmat Grozny | 2-0 | Rostov | Gam16 | 4 | ||
Sat | 27.Nov.2021 - 16:00 | Khimki | 3-3 | Krasnodar | Gam16 | 3 | ||
Sun | 28.Nov.2021 - 11:00 | FK Nizjni Novgorod | 0-0 | Krylya Sovetov | Gam16 | 6 | ||
Sun | 28.Nov.2021 - 13:30 | Rubin Kazan' | 2-3 | Dinamo Moskva | Gam16 | 3 | ||
Sun | 28.Nov.2021 - 17:00 | CSKA Moskva | 0-2 | Zenit | Gam16 | 10 | ||
Mon | 29.Nov.2021 - 14:00 | Ufa | 1-1 | Spartak Moskva | Gam16 | 36 | ||
Mon | 29.Nov.2021 - 16:00 | Arsenal Tula | 3-1 | Lokomotiv Moskva | Gam16 | 29 | ||
Fri | 03.Dec.2021 - 16:00 | Zenit | 2-2 | Rostov | Gam17 | 119 | ||
Sat | 04.Dec.2021 - 11:00 | Krylya Sovetov | 0-1 | CSKA Moskva | Gam17 | 15 | ||
Sat | 04.Dec.2021 - 14:00 | Spartak Moskva | 2-1 | Akhmat Grozny | Gam17 | 14 | ||
Sat | 04.Dec.2021 - 16:00 | Lokomotiv Moskva | 0-1 | Ural | Gam17 | 14 | ||
Sun | 05.Dec.2021 - 11:00 | Khimki | 1-2 | Arsenal Tula | Gam17 | 5 | ||
Sun | 05.Dec.2021 - 13:30 | Dinamo Moskva | 2-0 | Ufa | Gam17 | 13 | ||
Sun | 05.Dec.2021 - 13:30 | FK Nizjni Novgorod | 2-1 | Rubin Kazan' | Gam17 | 4 | ||
Sun | 05.Dec.2021 - 16:00 | Sochi | 1-2 | Krasnodar | Gam17 | 6 | ||
Sat | 11.Dec.2021 - 11:00 | Krylya Sovetov | 2-0 | Rubin Kazan' | Gam18 | 8 | ||
Sat | 11.Dec.2021 - 13:30 | CSKA Moskva | 2-0 | Arsenal Tula | Gam18 | 13 | ||
Sat | 11.Dec.2021 - 16:00 | Rostov | 1-4 | Ural | Gam18 | 6 | ||
Sun | 12.Dec.2021 - 11:00 | Dinamo Moskva | 1-1 | Zenit | Gam18 | 28 | ||
Sun | 12.Dec.2021 - 13:30 | Akhmat Grozny | 4-1 | Khimki | Gam18 | 11 | ||
Sun | 12.Dec.2021 - 16:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | Ufa | Gam18 | 8 | ||
Sun | 12.Dec.2021 - 16:00 | Krasnodar | 0-0 | FK Nizjni Novgorod | Gam18 | 5 | ||
Mon | 13.Dec.2021 - 16:00 | Sochi | 3-0 | Spartak Moskva | Gam18 | 65 | ||
Sat | 26.Feb.2022 - 11:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-0 | Ural | Gam19 | 2 | ||
Sat | 26.Feb.2022 - 11:00 | Khimki | 0-3 | Dinamo Moskva | Gam19 | 8 | ||
Sat | 26.Feb.2022 - 13:30 | Sochi | 2-0 | Arsenal Tula | Gam19 | 13 | ||
Sat | 26.Feb.2022 - 16:00 | Spartak Moskva | 0-2 | CSKA Moskva | Gam19 | 9 | ||
Sun | 27.Feb.2022 - 16:00 | Akhmat Grozny | 2-1 | Ufa | Gam19 | 5 | ||
Mon | 28.Feb.2022 - 16:00 | Zenit | 3-2 | Rubin Kazan' | Gam19 | 63 | ||
Sat | 05.Mar.2022 - 16:00 | CSKA Moskva | 1-0 | FK Nizjni Novgorod | Gam20 | 6 | ||
Sun | 06.Mar.2022 - 11:00 | Lokomotiv Moskva | 3-2 | Khimki | Gam20 | 1 | ||
Sun | 06.Mar.2022 - 11:00 | Krylya Sovetov | 2-2 | Arsenal Tula | Gam20 | 1 | ||
Sun | 06.Mar.2022 - 16:00 | Dinamo Moskva | 0-2 | Spartak Moskva | Gam20 | 2 | ||
Mon | 07.Mar.2022 - 11:00 | Krasnodar | 2-1 | Ural | Gam20 | 2 | ||
Mon | 07.Mar.2022 - 13:30 | Zenit | 2-0 | Ufa | Gam20 | 8 | ||
Mon | 07.Mar.2022 - 13:30 | Rostov | 0-1 | Sochi | Gam20 | 10 | ||
Mon | 07.Mar.2022 - 16:00 | Akhmat Grozny | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam20 | 6 | ||
Sat | 12.Mar.2022 - 11:00 | Ufa | 0-0 | FK Nizjni Novgorod | Gam21 | |||
Sat | 12.Mar.2022 - 13:30 | Arsenal Tula | 1-4 | Dinamo Moskva | Gam21 | |||
Sat | 12.Mar.2022 - 16:00 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | CSKA Moskva | Gam21 | |||
Sun | 13.Mar.2022 - 09:00 | Ural | 0-0 | Akhmat Grozny | Gam21 | |||
Sun | 13.Mar.2022 - 11:00 | Khimki | 0-0 | Sochi | Gam21 | |||
Sun | 13.Mar.2022 - 13:30 | Krylya Sovetov | 1-1 | Zenit | Gam21 | |||
Sun | 13.Mar.2022 - 16:00 | Spartak Moskva | 1-2 | Krasnodar | Gam21 | |||
Mon | 14.Mar.2022 - 16:00 | Rubin Kazan' | 1-2 | Rostov | Gam21 | |||
Sat | 19.Mar.2022 - 09:00 | Ural | 0-1 | Khimki | Gam22 | |||
Sat | 19.Mar.2022 - 11:00 | FK Nizjni Novgorod | 1-1 | Spartak Moskva | Gam22 | |||
Sat | 19.Mar.2022 - 13:30 | Akhmat Grozny | 2-3 | Lokomotiv Moskva | Gam22 | |||
Sat | 19.Mar.2022 - 16:30 | Zenit | 3-0 | Arsenal Tula | Gam22 | |||
Sun | 20.Mar.2022 - 11:00 | CSKA Moskva | 6-1 | Rubin Kazan' | Gam22 | |||
Sun | 20.Mar.2022 - 11:00 | Ufa | 1-1 | Krasnodar | Gam22 | |||
Sun | 20.Mar.2022 - 13:30 | Sochi | 2-3 | Krylya Sovetov | Gam22 | |||
Sun | 20.Mar.2022 - 17:00 | Dinamo Moskva | 1-1 | Rostov | Gam22 | |||
Fri | 01.Apr.2022 - 17:00 | Rubin Kazan' | 2-3 | Khimki | Gam23 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 12:00 | Krylya Sovetov | 1-2 | Ufa | Gam23 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 12:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Akhmat Grozny | Gam23 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 14:30 | Rostov | 1-2 | FK Nizjni Novgorod | Gam23 | |||
Sat | 02.Apr.2022 - 18:30 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Spartak Moskva | Gam23 | |||
Sun | 03.Apr.2022 - 12:00 | Krasnodar | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam23 | |||
Sun | 03.Apr.2022 - 14:30 | CSKA Moskva | 2-2 | Ural | Gam23 | |||
Sun | 03.Apr.2022 - 17:00 | Sochi | 0-0 | Zenit | Gam23 | |||
Wed | 06.Apr.2022 - 17:00 | Rostov | 1-0 | Krylya Sovetov | Gam19 | |||
Sat | 09.Apr.2022 - 12:00 | Khimki | 4-2 | CSKA Moskva | Gam24 | |||
Sat | 09.Apr.2022 - 12:00 | FK Nizjni Novgorod | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam24 | |||
Sat | 09.Apr.2022 - 14:30 | Rubin Kazan' | 0-1 | Krasnodar | Gam24 | |||
Sat | 09.Apr.2022 - 17:30 | Akhmat Grozny | 0-2 | Zenit | Gam24 | |||
Sun | 10.Apr.2022 - 10:00 | Ural | 0-1 | Krylya Sovetov | Gam24 | |||
Sun | 10.Apr.2022 - 12:00 | Ufa | 1-2 | Sochi | Gam24 | |||
Sun | 10.Apr.2022 - 14:30 | Spartak Moskva | 3-0 | Arsenal Tula | Gam24 | |||
Sun | 10.Apr.2022 - 17:30 | Rostov | 4-1 | Lokomotiv Moskva | Gam24 | |||
Fri | 15.Apr.2022 - 17:30 | Dinamo Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam25 | |||
Sat | 16.Apr.2022 - 12:00 | Ufa | 1-1 | CSKA Moskva | Gam25 | |||
Sat | 16.Apr.2022 - 14:30 | Zenit | 3-1 | Ural | Gam25 | |||
Sat | 16.Apr.2022 - 17:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam25 | |||
Sun | 17.Apr.2022 - 12:00 | Arsenal Tula | 1-2 | Rostov | Gam25 | |||
Sun | 17.Apr.2022 - 14:30 | Sochi | 2-2 | Lokomotiv Moskva | Gam25 | |||
Sun | 17.Apr.2022 - 14:30 | Krylya Sovetov | 2-0 | Krasnodar | Gam25 | |||
Sun | 17.Apr.2022 - 17:00 | FK Nizjni Novgorod | 0-0 | Khimki | Gam25 | |||
Sat | 23.Apr.2022 - 12:00 | Ural | 2-1 | Ufa | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2021/2022
- 100% 240 / 240 Games
- Home team wins 43.33%
- Draws 24.58%
- Away team wins 32.08%
- Over 1.5 74.17%
- Over 2.5 50.83%
- Over 3.5 26.25%
- Goals 639
- Goals /match 2.66
- Goals /match home 1.5
- Goals /match away 1.17
- Both teams score 57.5%
- Goals after 80' 19.56%
No tv schedule yet for US
(change)