Competition
Denmark Series 2020/2021
Denmark
Games
Fri | 14.Aug.2020 - 17:30 | Taastrup | 0-2 | GVI | Gam1 | ||||
Fri | 14.Aug.2020 - 17:30 | Lyseng | 2-1 | Aarhus Fremad II | Gam1 | 2 | |||
Fri | 14.Aug.2020 - 17:45 | B 1913 | 1-0 | Marienlyst | Gam1 | ||||
Fri | 14.Aug.2020 - 18:00 | Vordingborg | 1-1 | B 1908 | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Fri | 14.Aug.2020 - 18:00 | Frederikssund | 1-1 | Køge Nord | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 14.Aug.2020 - 18:00 | Tjorring | 1-1 | Herning Fremad | Gam1 | ||||
Fri | 14.Aug.2020 - 18:00 | Kjellerup | 1-1 | Vejgaard B | Gam1 | 3 | |||
Regular Season | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 11:00 | Skjold Birkerod | 0-3 | Allerod | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 11:00 | Fremad Valby | 5-3 | Husum | Gam1 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 11:00 | Avedøre | 0-0 | KFUM | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:00 | Otterup | 1-0 | RB 1906 | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:00 | Karlslunde | 2-1 | Tarnby FF | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:00 | Viby | 1-3 | Varde IF Elite | Gam1 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:00 | Tarup-Paarup | 0-0 | Horsens II | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 12:30 | Skjold Sæby | 0-2 | Silkeborg KFUM | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 13:00 | Herlev | 2-1 | LSF | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 13:00 | BK Union | 2-3 | Ishøj | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 15.Aug.2020 - 14:00 | Norresundby | 2-2 | VRI | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 16.Aug.2020 - 12:00 | Kolding B | 3-1 | Odder | Gam1 | 3 | |||
Sun | 16.Aug.2020 - 13:00 | Ringkøbing | 2-1 | OKS | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 21.Aug.2020 - 17:30 | RB 1906 | 1-1 | Taastrup | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Fri | 21.Aug.2020 - 17:30 | Marienlyst | 2-0 | Kolding B | Gam2 | 4 | |||
Fri | 21.Aug.2020 - 18:00 | Hedensted | 3-3 | Tarup-Paarup | Gam2 | 1 | |||
Regular Season | |||||||||
Fri | 21.Aug.2020 - 18:00 | Aarhus Fremad II | 1-0 | Djursland | Gam2 | 4 | |||
Fri | 21.Aug.2020 - 18:00 | Silkeborg KFUM | 1-0 | Norresundby | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 11:00 | B 1908 | 2-2 | Greve | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 11:00 | GVI | 1-2 | Vordingborg | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | Allerod | 1-1 | Herlev | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | LSF | 3-1 | Otterup | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | OKS | 0-0 | B 1913 | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | VRI | 0-4 | Lyseng | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | Vejgaard B | 5-0 | Tjorring | Gam2 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | KFUM | 1-1 | Karlslunde | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | Køge Nord | 2-3 | Avedøre | Gam2 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | Ishøj | 7-0 | Frederikssund | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | Odder | 2-0 | Viby | Gam2 | 1 | |||
Regular Season | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:00 | Herning Fremad | 5-3 | Skjold Sæby | Gam2 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 13:15 | Husum | 0-2 | BK Union | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 22.Aug.2020 - 15:00 | Horsens II | 0-0 | Ringkøbing | Gam2 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sun | 23.Aug.2020 - 13:00 | Tarnby FF | 0-1 | BSF | Gam2 | ||||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:00 | Tarnby FF | 2-1 | KFUM | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:15 | Vordingborg | 0-4 | RB 1906 | Gam3 | ||||
Group 3 | |||||||||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:30 | Ringkøbing | 2-2 | Hedensted | Gam3 | ||||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:30 | Kolding B | 2-2 | OKS | Gam3 | 5 | |||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:30 | B 1913 | 4-0 | Horsens II | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 28.Aug.2020 - 17:30 | Norresundby | 3-1 | Herning Fremad | Gam3 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 09:30 | BSF | 6-1 | Fremad Valby | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 11:00 | Avedøre | 1-5 | Ishøj | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 11:30 | LSF | 1-0 | Allerod | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Skjold Birkerod | 2-0 | B 1908 | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Greve | 1-3 | GVI | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Otterup | 1-2 | Taastrup | Gam3 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Karlslunde | 0-1 | Køge Nord | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Frederikssund | 5-2 | Husum | Gam3 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:00 | Tarup-Paarup | 1-1 | Varde IF Elite | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:15 | Lyseng | 1-1 | Silkeborg KFUM | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 12:30 | Skjold Sæby | 1-1 | Vejgaard B | Gam3 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 13:00 | Odder | 2-3 | Marienlyst | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 13:00 | Aarhus Fremad II | 3-3 | VRI | Gam3 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 14:00 | Djursland | 2-2 | Kjellerup | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 04.Sep.2020 - 17:30 | RB 1906 | 1-2 | Greve | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 04.Sep.2020 - 18:00 | Silkeborg KFUM | 2-2 | Aarhus Fremad II | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 11:00 | GVI | 1-1 | Skjold Birkerod | Gam4 | ||||
Sat | 05.Sep.2020 - 11:00 | B 1908 | 1-2 | Herlev | Gam4 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 11:00 | Fremad Valby | 1-2 | BK Union | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 12:00 | Allerod | 1-1 | Otterup | Gam4 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 12:00 | OKS | 5-2 | Odder | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 12:00 | Vejgaard B | 1-0 | Norresundby | Gam4 | ||||
Sat | 05.Sep.2020 - 12:00 | VRI | 2-1 | Djursland | Gam4 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 12:30 | Hedensted | 2-0 | B 1913 | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | Taastrup | 3-0 | Vordingborg | Gam4 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | KFUM | 3-2 | BSF | Gam4 | ||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | Køge Nord | 1-1 | Tarnby FF | Gam4 | ||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | Ishøj | 2-6 | Karlslunde | Gam4 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | Marienlyst | 2-1 | Viby | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:00 | Herning Fremad | 0-5 | Lyseng | Gam4 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 13:15 | Husum | 0-5 | Avedøre | Gam4 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 14:00 | Varde IF Elite | 2-1 | Ringkøbing | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 14:30 | Kjellerup | 2-0 | Tjorring | Gam4 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 15:00 | Horsens II | 1-1 | Kolding B | Gam4 | ||||
Group 1 | |||||||||
Fri | 11.Sep.2020 - 16:45 | Tarnby FF | 3-2 | Ishøj | Gam5 | ||||
Group 3 | |||||||||
Fri | 11.Sep.2020 - 17:15 | Kolding B | 1-3 | Hedensted | Gam5 | 2 | |||
Fri | 11.Sep.2020 - 17:30 | Marienlyst | 4-2 | OKS | Gam5 | 1 | |||
Regular Season | |||||||||
Fri | 11.Sep.2020 - 18:00 | Skjold Sæby | 1-1 | Kjellerup | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 10:00 | Skjold Birkerod | 2-0 | RB 1906 | Gam5 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 10:00 | BSF | 0-2 | BK Union | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | Greve | 1-2 | Taastrup | Gam5 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | Otterup | 2-2 | Vordingborg | Gam5 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | LSF | 2-1 | B 1908 | Gam5 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | Karlslunde | 6-0 | Husum | Gam5 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | Viby | 1-1 | Tarup-Paarup | Gam5 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | B 1913 | 2-1 | Varde IF Elite | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:00 | VRI | 0-2 | Silkeborg KFUM | Gam5 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 12:15 | Lyseng | 2-1 | Vejgaard B | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 13:00 | Herlev | 1-0 | GVI | Gam5 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 13:00 | KFUM | 0-1 | Køge Nord | Gam5 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 13:00 | Odder | 3-0 | Horsens II | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 12.Sep.2020 - 13:00 | Aarhus Fremad II | 6-3 | Herning Fremad | Gam5 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 14:00 | Djursland | 1-2 | Tjorring | Gam5 | ||||
Group 3 | |||||||||
Tue | 15.Sep.2020 - 16:30 | B 1913 | 2-0 | OKS | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 18.Sep.2020 - 18:00 | Silkeborg KFUM | 4-1 | Djursland | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 11:00 | GVI | 4-1 | LSF | Gam6 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 12:00 | OKS | 2-0 | Viby | Gam6 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 12:00 | Tarup-Paarup | 1-0 | Ringkøbing | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 12:00 | Vejgaard B | 3-1 | Aarhus Fremad II | Gam6 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 12:30 | Hedensted | 2-2 | Odder | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | Taastrup | 1-0 | Skjold Birkerod | Gam6 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | Husum | 1-1 | Tarnby FF | Gam6 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | Køge Nord | 1-1 | BSF | Gam6 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | BK Union | 3-1 | Frederikssund | Gam6 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | Ishøj | 1-2 | KFUM | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:00 | Herning Fremad | 0-2 | VRI | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 13:30 | Vordingborg | 0-2 | Greve | Gam6 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 14:00 | Varde IF Elite | 3-3 | Kolding B | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 14:00 | Tjorring | 4-3 | Skjold Sæby | Gam6 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 14:30 | Kjellerup | 5-0 | Norresundby | Gam6 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 19.Sep.2020 - 15:00 | Horsens II | 2-3 | Marienlyst | Gam7 | ||||
Fri | 25.Sep.2020 - 18:00 | Marienlyst | 3-4 | Hedensted | Gam7 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 25.Sep.2020 - 18:00 | Silkeborg KFUM | 3-1 | Herning Fremad | Gam7 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 09:30 | BSF | 1-3 | Frederikssund | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 11:00 | Avedøre | 3-4 | BK Union | Gam7 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | Otterup | 3-2 | Greve | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | Allerod | 1-1 | GVI | Gam7 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | Karlslunde | 2-0 | Fremad Valby | Gam7 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | Viby | 1-6 | Ringkøbing | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | OKS | 4-4 | Horsens II | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | B 1913 | 0-1 | Tarup-Paarup | Gam7 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | VRI | 2-2 | Vejgaard B | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:15 | Lyseng | 1-3 | Kjellerup | Gam7 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 13:00 | Herlev | 1-1 | Taastrup | Gam7 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 13:00 | Odder | 4-3 | Varde IF Elite | Gam8 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 26.Sep.2020 - 14:00 | Djursland | 0-1 | Skjold Sæby | Gam7 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 14:00 | Norresundby | 2-0 | Tjorring | Gam7 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sun | 27.Sep.2020 - 13:00 | KFUM | 2-2 | Husum | Gam7 | ||||
Tue | 29.Sep.2020 - 18:00 | Fremad Valby | 0-2 | Avedøre | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 02.Oct.2020 - 17:30 | RB 1906 | 0-2 | Allerod | Gam8 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 11:00 | B 1908 | 4-1 | Otterup | Gam8 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 11:00 | Fremad Valby | 3-1 | Tarnby FF | Gam8 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:00 | Greve | 2-0 | Skjold Birkerod | Gam8 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:00 | Frederikssund | 4-2 | Avedøre | Gam8 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:00 | Tarup-Paarup | 3-0 | Kolding B | Gam8 | 1 | |||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:30 | Hedensted | 3-0 | OKS | Gam8 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 13:00 | Ishøj | 4-0 | BSF | Gam8 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 13:00 | BK Union | 0-2 | Karlslunde | Gam8 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 13:00 | Herning Fremad | 2-3 | Djursland | Gam8 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 13:15 | Husum | 2-1 | Køge Nord | Gam8 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 13:30 | Vordingborg | 0-1 | Herlev | Gam8 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 14:00 | Varde IF Elite | 1-5 | Marienlyst | Gam8 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 14:00 | Tjorring | 0-4 | Lyseng | Gam8 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 14:30 | Kjellerup | 2-2 | Aarhus Fremad II | Gam8 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 15:00 | Horsens II | 2-1 | Viby | Gam8 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 13:00 | Ringkøbing | 0-2 | B 1913 | Gam9 | ||||
Group 1 | |||||||||
Thu | 08.Oct.2020 - 18:00 | Køge Nord | 1-0 | Ishøj | Gam7 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 10:00 | BSF | 2-0 | Avedøre | Gam9 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 11:00 | B 1908 | 1-1 | GVI | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | LSF | 3-0 | Vordingborg | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | Otterup | 5-0 | Skjold Birkerod | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | Allerod | 2-0 | Taastrup | Gam9 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | Karlslunde | 2-1 | Frederikssund | Gam9 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | OKS | 4-1 | Varde IF Elite | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | Viby | 4-2 | B 1913 | Gam9 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:00 | VRI | 3-1 | Kjellerup | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 12:15 | Lyseng | 3-1 | Skjold Sæby | Gam9 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | Herlev | 0-2 | Greve | Gam9 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | Tarnby FF | 2-0 | BK Union | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | KFUM | 2-1 | Fremad Valby | Gam9 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | Odder | 2-1 | Tarup-Paarup | Gam9 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | Aarhus Fremad II | 4-1 | Tjorring | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 13:00 | Herning Fremad | 0-6 | Vejgaard B | Gam9 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 14:00 | Djursland | 3-2 | Norresundby | Gam9 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 10.Oct.2020 - 15:00 | Horsens II | 0-1 | Hedensted | Gam9 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sun | 11.Oct.2020 - 12:00 | Ishøj | 4-1 | Husum | Gam9 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 11.Oct.2020 - 12:00 | Kolding B | 1-1 | Ringkøbing | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Wed | 14.Oct.2020 - 18:00 | Skjold Sæby | 2-2 | Norresundby | Gam8 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 10:00 | BSF | 2-4 | Husum | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 11:00 | Fremad Valby | 1-2 | Køge Nord | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 11:00 | Avedøre | 0-3 | Karlslunde | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Otterup | 1-1 | GVI | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Skjold Birkerod | 0-0 | Herlev | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Greve | 5-3 | LSF | Gam10 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Frederikssund | 4-3 | Tarnby FF | Gam10 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Viby | 3-3 | Hedensted | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | B 1913 | 1-1 | Kolding B | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:30 | RB 1906 | 2-3 | B 1908 | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:30 | Skjold Sæby | 1-2 | Aarhus Fremad II | Gam10 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 13:00 | BK Union | 0-1 | KFUM | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 13:30 | Vordingborg | 4-4 | Allerod | Gam10 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:00 | Varde IF Elite | 1-1 | Horsens II | Gam10 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:00 | Norresundby | 1-0 | Lyseng | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:00 | Djursland | 2-2 | Vejgaard B | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:00 | Tjorring | 0-2 | VRI | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:30 | Kjellerup | 0-1 | Silkeborg KFUM | Gam10 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 13:00 | Ringkøbing | 1-1 | Odder | Gam11 | ||||
Regular Season | |||||||||
Tue | 20.Oct.2020 - 18:00 | Taastrup | 0-1 | LSF | Gam8 | ||||
Group 3 | |||||||||
Thu | 22.Oct.2020 - 18:00 | Kolding B | 0-4 | Viby | Gam11 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 23.Oct.2020 - 18:00 | Silkeborg KFUM | 0-0 | Tjorring | Gam11 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 11:00 | GVI | 3-2 | RB 1906 | Gam11 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 11:00 | B 1908 | 2-0 | Taastrup | Gam11 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | Allerod | 3-2 | Greve | Gam11 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | LSF | 6-0 | Skjold Birkerod | Gam11 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Denmark Series - 2020/2021
- 100% 440 / 440 Games
- Home team wins 41.82%
- Draws 24.77%
- Away team wins 33.41%
- Over 1.5 85.23%
- Over 2.5 60.45%
- Over 3.5 41.14%
- Goals 1455
- Goals /match 3.31
- Goals /match home 1.73
- Goals /match away 1.58
- Both teams score 59.09%
- Goals after 80' 0%
No tv schedule yet for US
(change)